Facebook

Pikniki

piknikiW niewielkiej odległości znajduje się Otwock, Mińsk Mazowiecki i Góra Kalwaria. Miejsca o znaczeniu historycznym i bogate w zabytki. Przyciągają do siebie amatorów turystyki. Prócz tego Góra Kalwaria cieszy się uznaniem z innych powodów. Odbywają się tam zloty miłośników gry ASG, jak i entuzjastów samochodów i motocykli terenowych.

Po dobrej zabawie poprawia się apetyt, a cały dzień zwiedzania wręcz wywołuje głód. Nie warto w takim wypadku ograniczać się do napychania brzucha na szybko przyrządzonymi kanapkami.

Karczma Człekówka znajduje się przecież blisko. Można tu nie tylko dobrze zjeść po fascynującym dniu. Można też zorganizować piknik rodzinny lub dla większego grona. Służy temu obszerny ogród, ale jeśli pogoda nie dopisze na piknik może zostać przeznaczona sala bankietowa.


Piknikowa oferta dotyczy także bardzo dużych grup. Dzięki rozległemu terenowi powyżej 10 tys. metrów kwadratowych możemy zorganizować pikniki nawet 1000 albo i 1500 osób. Zapewniamy nie tylko bardzo dobrą staropolską kuchnię, ale też oprawę muzyczną. Znajdujący się nieopodal Mazowiecki Park Krajobrazowy dopełni klimatu imprezy.

top
© 2013-2019 by Karczma Człekówka. Wszelkie prawa zastrzeżone projektowanie stron www