Imprezy dla firm

Konferencje

Karczma Człekówka to restauracja, która oferuje sale na konferencje i inne imprezy biznesowe albo edukacyjne. Ta oferta nie dotyczy już tylko jedzenia.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na miejsca, w których w gronie współpracowników można omówić strategię działania Państwa firmy, zaplanować przyszłe posunięcia na rynku i zbudować plan marketingowy - przygotowaliśmy oddzielną salę wyposażoną w rzutnik, Wi-Fi oraz inne niezbędne sprzęty konferencyjne. Tu również można zaprosić partnerów biznesowych na negocjacje czy przeprowadzić kursy albo szkolenia.


Po ciężkim dniu: pracy, szkoleń czy negocjacji szef kuchni przygotuję unikalne dania kuchni staropolskiej wraz z kielichem dobrego czerwonego wina lub innych wykwintnych trunków dobranych z naszej karty alkoholi.

Pikniki

W niewielkiej odległości znajduje się Otwock, Mińsk Mazowiecki i Góra Kalwaria. Miejsca o znaczeniu historycznym i bogate w zabytki. Przyciągają do siebie amatorów turystyki. Prócz tego Góra Kalwaria cieszy się uznaniem z innych powodów. Odbywają się tam zloty miłośników gry ASG, jak i entuzjastów samochodów i motocykli terenowych.

Po dobrej zabawie poprawia się apetyt, a cały dzień zwiedzania wręcz wywołuje głód. Nie warto w takim wypadku ograniczać się do napychania brzucha na szybko przyrządzonymi kanapkami.

Karczma Człekówka znajduje się przecież blisko. Można tu nie tylko dobrze zjeść po fascynującym dniu. Można też zorganizować piknik rodzinny lub dla większego grona. Służy temu obszerny ogród, ale jeśli pogoda nie dopisze na piknik może zostać przeznaczona sala bankietowa.


Piknikowa oferta dotyczy także bardzo dużych grup. Dzięki rozległemu terenowi powyżej 10 tys. metrów kwadratowych możemy zorganizować pikniki nawet 1000 albo i 1500 osób. Zapewniamy nie tylko bardzo dobrą staropolską kuchnię, ale też oprawę muzyczną. Znajdujący się nieopodal Mazowiecki Park Krajobrazowy dopełni klimatu imprezy.

 

Integracje

Pikniki to tylko jedna z form dobrej zabawy, jaka może objąć większą grupę np. pracowników firmy.

Nic tak nie jednoczy ludzi jak dobra zabawa, jak smakowite jedzenie, tańce i muzyka. To tylko jedna z możliwych form integracji.

Biesiada w karczmie może również być doskonałym zakończeniem większego turnusu integracyjnego. Okolice Mińska Mazowieckiego, Otwocka, czy Góry Kalwarii dają możliwość przygotowania różnych form integracji, których dopełnieniem może stać się staropolska uczta w karczmie Człekówka.


Dopiero w trakcie takiej zabawy, nad suto zastawionym stołem, mogą powstać głębsze relacje, można porozmawiać o tym wszystkim o czym nie ma czasu wspominać w biurze i w zabieganych godzinach pracy.

© 2013-2021 by Karczma Człekówka. Wszelkie prawa zastrzeżone
projektowanie stron www